Připraven na novou výzvu? Pojď k nám

11 důvodů, proč je mega dělat socialistu v reklamce

Jako socialista se můžete smát. A ještě k tomu smajlíkama. Samozřejmě to myslíme trochu v nadsázce, ale fakt jenom trochu. Čtěte, proč jsou socialisti vysmátí jak lečo.

Zábavička
Při běžné kancelářské práci se s Facebookem musíte zašívat na záchodě, kdežto jako socialista ho máte v náplni práce. Práce, za niž berete plat. Velmi slušný plat.

Fanoušci
Když už jsme u toho, děláte stránky pod logem velkých značek, pro statisíce fanoušků a followerů. Těch lajků, hvězdiček a srdíček. Těch šérů a retweetů! Chápete? Orgasmus.

Střívka
Vidíte dovnitř toho všeho. Co Zuckerberg a spol. vědí na své uživatele, jak s nimi pracují. Jak uživatelé přemýšlejí, jak se chovají. Najednou můžete číst myšlenky své babičce i řidiči taxíku. Dost možná i svojí holce.

Penízky
Cizí penízky. Na kampaně dostanete od klientů tolik financí, že cena vašeho Macbooku je proti tomu pidilegranda. A ty peníze rozfrcáte vy. I když to musí být účelně, jinak byste zakrátko neměli ani ten Macbook.

Kolegáčci
Jako specialista přes social media můžete mluvit do práce textařům, grafikům i kreativním ředitelům. Co víc, ještě vám poděkují. A kolikrát vás nechají vymyslet to za ně. A pak vám zase poděkují. Jste king!

Teploučko
Nic se nevyrovná práci za počítačem. Za přepážkou na vás řvou, že spěchají, ve fastfoodu si uženete smažené vlasy a o těžké manuální práci ani nemluvě. Ale v kanclu, tam maximálně přiberete pár kilo.

Kafíčko
Pijte ji třeba po litrech, kávu máte zdarma. A minerálku. A když je šéf frajer, tak taky ovoce a sem tam nějaký ten alkohol. Je to jako byste chodili do kavárny, jen vám nepřinesou účet a vždycky máte kam si sednout.

Akcičky
Krom společných piv s kolegy, od nichž se dozvíte stokrát víc než z učebnic, máte volné vstupy na festivaly, konference a školení, za něž byste jinak dali balík. Kdo z vašich blízkých se tam checkne, ha? A kdo z nich ví to, co vy? Ha? Cha.

Vizitky
Konečně máte pracovní pozici, jejíž název musíte vysvětlovat mámě a dost možná i spolužákům z gymplu. Kolikrát i marně, což je dobře. Protože oč méně to pobírají, o to více uznale kývou hlavou.

Uznáníčko
Děláte v oboru, který je trendy. Nezaručujeme, že na to sbalíte holku na baru, ale určitě získáte uznání jinde. V hipsterské komunitě i u starých pák, nad nimiž se pomalu stahují mračna. A kdyby ne, tak určitě jenom závidí.

Sívíčko
Jste spoluatorem velkých a úspěšných kampaní. Nejenže se tím můžete chlubit u piva, ale hlavně je to super do CV. Tedy v případě, že CV ještě kdy použijete, protože tahle práce chytne a lidi si jí váží. Takže čím déle zůstanete, tím lépe pro obě strany.

Jestli nesouhlasíte, nejspíše nepracujete v té pravé agentuře.
Tady v TRIADu tyhle výhody platí a hlavně jich je ještě mnohem víc.
Přihlaste se a my vám o nich rádi povíme. Jako na potvoru teď totiž hledáme jednoho zkušeného socialistu do Prahy!

OZVĚTE SE NÁM TUDY

Šikovní lidi patří do TRIADu