Připraven na novou výzvu? Pojď k nám

Osobnosti hodné sledování, část. 1

Pokud chcete být v obraze a vždy z první ruky vědět, co se ve světě social media, digitálního marketingu a technologií děje, měli byste sledovat osobnosti, které těmito tématy žijí.

Udělal jsem si malý research u nás v Triadu a nyní zveřejňuji první část důležitých osobností, které by měly plnit váš feed. Zaručeně si tam najdete to nejdůležitější a slibuji, že budete každý den up-to-date.

Gary Vaynerchuck

Gary je mega týpek, kterého jsem umístil na začátek, protože je to mým osobním vzorem. Nejenom, že je to skvělý člověk, ale je to také úžasný motivátor a marketér, který jde na všechno tak trošku selským rozumem. Původem z Běloruska, nyní úspěšný businessman v USA. Dejte si jeho video z letošního WebSummitu, sledujte jeho Facebook, Twitter, blog nebo Snapchat.

Jon Loomer

Facebooková reklama se neustále vyvíjí. Sledovat všechno kolem je často hodně náročné. Zaručeně vám v tom ale pomůže jeden z největších odborníků na FB Ads. Jon na svém blogu pravidelně sdílí vše podstatné. A to vždy včetně reálných čísel a výsledků, tipů a rad, které při testování zjistil. Sledujte ho také na jeho Twitteru.

Neil Patel

Spoluzakladatel úspěšných nástrojů jako KISSmetrics, Crazy Egg nebo Hello Bar. Také autor, který na svém blogu otevřeně sdílí veškeré informace o tom, jak úspěšně získat traffic na web, aniž byste museli dramaticky investovat do reklamy. Neil je aktivní také na Twitteru a Facebooku.

Avinash Kaushik

Odborník na webovou analytiku, Digital Marketing Evangelist v Google a tvůrce známého frameworku See-Think-Do-Care, kterým se řídí řada marketérů. Napsal několik knih a jedna z nich (Webová Analytika 2.0) vyšla dokonce v češtině. Sledujte také jeho vzdělávací startup Marketmotive.com, Twitter, blog nebo Facebook.

Rand Fishkin

Výrazná osobnost, zakladatel SEO giganta Moz.com, kterého jen na Twitteru sleduje asi 355 tisíc followerů. Pravidelně píše o marketingu na sociálních sítích a optimalizaci pro vyhledávače. Každý pátek pak vydává jeho Whiteboard Friday seriál, ve kterém sdílí zajímavé informace, tipy a triky na různá témata. Projděte si také jeho prezentace na Slideshare.

Uvedená jména nejsou nějak extra nová. Jedná se už o stálice online nebe, které si získaly svůj věhlas díky projektům, názorům a především odbornosti, o které daly okolnímu světu vědět. Proto pokud něco umíte a v něčem se vyznáte, určitě pište, tweetujte, blogujte a tvořte obsah, který bude lidi zajímat.

V příštím díle se podíváme na další pětku zajímavých a inspirativních osobností. So stay tuned!

Šikovní lidi patří do TRIADu

Hledáme k nám do Triadu marketingem protřelého MacGyvera, který dokáže zachovat klidnou hlavu i celý tým a vyřešit všechny problémy reklamního světa. Více o pozici najdeš tady .

Připraven na novou výzvu?
Hledáme tě!
Pojď k nám