Připraven na novou výzvu? Pojď k nám

10 důvodů, proč jsou lepší arťačky a arťáci, co už mají děti

Hledáme teď do Triadu Art Directora s velmi konkrétní životní zkušeností a tady si můžete přečíst proč.
1) Umí nakreslit princeznu
a ježka a vrtulník a nepotřebuje před tím strávit 4 hodiny na Shutteru nebo Behance.
2) Má trpělivost
Ví, jak dlouho trvá si zavázat boty nebo sníst kaši lžičkou, takže se nebude vztekat, když klient nepošle feedback včas nebo account se nedokáže vyžvejknout.
3) Rozumí roztodivným jazykům a cizím řečem
Pochopí, že BAUBO je brambor a že JE TO TAKOVÝ MÁLO PRÉMIOVÝ znamená zarovnat logo na střed.
4) Umí naučit
lidi chodit, jezdit na kole a skákat přes švihadlo, takže pro něj nebude problém naučit junior grafika správné pojmenování vrstev a account exíka zatelefonovat do tiskárny.
5) Do práce chodí první a z práce taky.
Zná hodnotu času a nerad jím mrhá. Ví, kdy začíná škola a kdy končí družina, takže umí dobře plánovat a rozhodnout, kdy je vhodná doba na cigáro a kdy je lepší zasednout a dodělat to.
6) Zná pohádky
 a historky a životní moudra a všechny ty “jedna moje kamarádka má kamarádku…”, takže umí vyprávět příběhy, vystavět dobrou zápletku a tvářit se uvěřitelně.
7) Dokáže přesvědčit
že venku prší, takže není dobrej nápad jít tam v kraťáskách, stejně jako neni dobrej nápad točit spot na surfový prkna v lednu na Mácháči, i když to možná bude vo fous levnější.
8) Umí improvizovat
Pracuje s tím, co je. Z krabice od bot postaví kubistickej raketoplán a ze špatnejch fotek od PR agentury (skoro) bez remcání vyfikne docela hratelnej klíčák.
9) Zná lidi
Má známosti, dospělý kamarády, pořádá zahradní oslavy, tyká si s předsedou SVJ, takže zná lidi, co znají lidi, a když někdo řekne, že by se nám do kampaně hodil někdo, kdo je ředitelem továrny na vejfuky a přejel Tibet na velocipedu, tak se potutelně usměje, vyndá telefon a zavolá mu.
10) Umí prezentovat
Chodí na rodičovský schůzky a je ve sdružení “Za přátelštější Prahu 90210”, takže se umí postavit před sál plnej lidí, bouchnout do stolu a říct “to, co vám teď ukážu, je to nejlepší, co jste ve svym životě viděli.”
Tak dobře. Abychom nebyli úplně nekorektní, tak jestli si myslíte, že ačkoliv žádnýho potomka nemáte, můžete nabídnout velmi podobný schopnosti, tak se ozvěte i tak. Jsme dobrá parta a děti beztak do práce moc netaháme, protože s nima se stejně nikdy nic neudělá. 😉

Šikovní lidi patří do TRIADu

Hledáme k nám do Triadu marketingem protřelého account managera, který dokáže zachovat klidnou hlavu i celý tým a vyřešit všechny problémy reklamního světa. Více o pozici najdeš tady .