Připraven na novou výzvu? Pojď k nám

Co je Google Analytics

Google Analytics je softwarový nástroj, který slouží k sledování a poskytování podrobných údajů o návštěvnosti konkrétního webu. Společnost Google ho poskytuje firmám zadarmo, proto je mezi nimi velmi oblíbený a mimořádně rozšířený.

Google Analytics umožňuje jeho uživateli nejen sledovat návštěvnost jeho webu, ale i izolovat a analyzovat různé konkrétní části návštěvnosti (např. placená návštěvnost, návštěvnost s konverzí a jiné). Uživatel si v něm může vytvořit vlastní přehledy, rozdělit sledované části na víceré segmenty a následně je analyzovat. A nakonec z nich exportovat údaje. Pomocí Google Analytics může uživatel například sledovat interakci návštěvníka se stránkou (například odkud na stránku přišel, jaké úkony vykonal, či splnil nějaký cíl konverze apod.).

Google nedávno spustil i prémiovou verzi Analytics, Google Analytics Premium, k původnímu Analytics přidal další služby a nástroje – výkonnější sběr dat, rozšířenou analýzu a také technickou podporu (tzn. společnosti s Analytics Premium dostali vlastního experta, který jim v případě potřeby poradí).

Ve zkratce, na co tedy slouží nástroj Google Analytics? Aby si uživatel mohl sledovat návštěvnost svého webu a na základě toho podniknout kroky, díky který bude ještě efektivnější.

Šikovní lidi patří do TRIADu

Momentálně nikoho nehledáme, ale kdo ví. Pokud si myslíš, že do TRIADu patříš, napiš nám a kdo ví, třeba se něco objeví.

BDGT cut

NOVINKA Z TRIADU:
Čitajte našu knihu Budget Cut o efektívnom marketingu!
Kúpiť