Připraven na novou výzvu? Pojď k nám

S pivovarem Gambrinus a FC Viktorií Plzeň jsme oslavili místní hrdiny

Hráči FC Viktorie Plzeň nastoupili 12. března k zápasu s Bohemians Praha 1905 ve dresech se jmény odvážných plzeňských občanů. A také díky nám a našemu produkčnímu týmu zažili tyto silné momenty nejen lidé na stadioně, ale i statisíce lidí na internetu a u televizí.

Lisabon_cover_1

Náš klient Kuba Mačát z Gambrinusu má dobré nápady a nás hrozně baví je realizovat. Proto jsme v průběhu posledních týdnů několikrát jeli do Plzně, kde jsme se připravovali, společně s fotbalisty FC Viktorie Plzeň a jedenácti plzeňskými hrdiny, na fotbalové utkání, které bylo tak trochu jiné, než bývá zvykem.

12832457_10205847056708611_5453809145195248765_n

Hráči FC Viktorie Plzeň totiž nenastoupili k zápasu s Bohemians Praha 1905 pod svými jmény, ale pod jmény vybraných plzeňských hrdinů. Z Jana Kovaříka tak byl najednou hasič Petr Svoboda a ze záložníka Tomáše Hořavy policistka Helena Hájková. V jedenáctce se objevila také jména věrných fanoušků, kteří se nenechávají omezit věkem ani tělesným handicapem.

TRIAD v Plzni

S naší produkcí jsme navštívili hráče FC Viktorie Plzeň i plzeňské hrdiny, se kterými jsme strávili tři natáčecí dny. Výsledkem byla tři videa, která obsahují hrdiny, fotbalisty, pivo, Plzeň a zejména nadšení pro věc.

10247503_10205849395647083_5181843462401788074_n

V prvním videu, které jsme vytvořili, se objevují fotbalisti FC Viktorie Plzeň, kteří představují celou akci.

Druhé video vás seznámí s plzeňskými hrdiny a také s hodnotami, které chtějí Gambrinus a FC Viktoria Plzeň na zápase oslavit.

A během natáčení třetího videa, které dokumentuje celý zápas, jsme si na vlastní kůži zažili silnou atmosféru celého utkání. Ze všech hráčů i hrdinů vyzařovala neskutečně pozitivní energie a celý zápas byl plný emocí.

Viděli jste to taky?  

Videa jsme nasdíleli na facebookové stránky Gambrinus a FC Viktoria Plzeň. V digitálu jsme tedy představili plzeňské hrdiny téměř 700 000 lidem ze Středních a Jižních Čech. Ale tím to nekončí. Naše záběry si převzala dokonce Česká televize a byli jsme ve zprávách! A líbilo se to i předním online médiím, jako třeba iDnesBlesk nebo Marketing&Media!

Takže jsme teď vlastně celorepublikoví. A příště to bude donekonečna a ještě dál!

 

Šikovní lidi patří do TRIADu

Hledáme k nám do Triadu marketingem protřelého account managera, který dokáže zachovat klidnou hlavu i celý tým a vyřešit všechny problémy reklamního světa. Více o pozici najdeš tady .

Arťák a copík, co nechtějí do agentury!

Toužíme po dvou osobnostech, které nechtějí do agentury.

Chtějí do Triadu

Proč to tak mají?

  • snaží se jít po podstatě a neřeší, co se hodí nebo nehodí
  • baví je řešit věci, které nikdy neřešili
  • nebojí se mluvit k lidem a bouchnout do stolu, když je to potřeba
  • nápady se jim v hlavě rojí jako houby po dešti, ale jsou schopni je ukočírovat
  • umí své nápady skvěle vyjádřit buď v grafických programech nebo textovém dokumentu + jako bonus jakýmkoliv jiným způsobem (pohybem, hlasem, pantomimicky, skrze hudbu...)
  • nebaví je dělat věci bez vtipu nebo nápadu
  • v reklamním prostředí už se nějakou dobu pohybují, ale zatím nenašli tu pravou
  • zajímají se o celý svět a dívají se na věci v kontextu
  • svoji energii chtějí investovat na úrodnou půdu
  • vědí, že nemají vždycky pravdu a jsou s tím úplně v pohodě

Chceme takové osobnosti do Triadu.

👇🏾👇🏾

Ideamaker & Copywriter

Graphic designer & Art director

🤞🏼🤞🏼

Dej o sobě vědět, chceme tě vidět, slyšet a poznat! A ty to chceš zažít. 💚